Cinsiyeti Öğrendik

Eveeettt, önceki yazılarda yazmıştım. Bu hafta sonu kontrolümüz vardı. Belki cinsiyeti öğreniriz diyorduk ama fazla umutlanmamaya çalışıyorduk. Bugün 14:30’da doktorumuzun muayenehanesindeydik. Erengül’le içten içe yerimizde duramıyorduk.

Neyse çok uzatamayacağım. Şu an saat gece 1’i geçiyor ve yarın sabahtan Öğrenme Şenliği için tekrar İzmir’de olacağım. Odasına geçtiğimizde doktorumuz durumları sordu, bir sıkıntı olmadığını söyledik. Tahminlerimizi aldı (ikimiz de kız dedik).

Ultrasonun olduğu yan odaya geçtik, artık nabızlar 180 idi 😛 Doktorumuz ultrasonda ilk görüntüyü alır almaz aramızdaki diyalog şu şekildeydi;

Dr. : Ta tam

Biz : Gördünüz mü?

Dr. : Nasıl görmeyeyim. Bakın ne bu?

Biz : Erkek deyiverdik tabi o anda.

Doktorumuz utanmaz adam açmış pipisini hiç saklamıyor deyince bebeğimizin cinsiyeti de belli oldu. Artık bebeğimiz out oğlumuz in (: Hatta ‘Ege’ in de diyebiliriz.

erkek ultrason
erkek ultrason

Doktorumuz ne bu diye sorarken ekranda yukarıdaki görüntü vardı. Biz tahmin ettik ama gördüğümden hiçbir şey anlamadım tabi. %100 erkek diye ekledi bu arada doktorumuz. Hayırlısıyla kucağımıza alalım da başka bir dileğim yok.

Bugün ultrasondaki görüntüyü video olarak kaydettim ama hafta içi falan ancak düzenleyip yayınlayabilirim. Şimdilik bu kadar.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.